W konkurencyjnym świecie marketingu cyfrowego posiadanie kompleksowej platformy, która płynnie łączy marketing e-mailowy i oszałamiające strony docelowe, jest przełomem.
CNUD podniósł poprzeczkę, wprowadzając zintegrowany kreator stron docelowych typu "przeciągnij i upuść", wraz z ponad 500 predefiniowanymi blokami treści.
Dodatkowo, potężny system rewizji i wariacji CNUD umożliwia marketerom tworzenie nieograniczonej liczby wariacji dla pojedynczej strony docelowej i publikowanie idealnej wersji bez zakłócania tej działającej.

CNUD: Dynamiczne rozwiązanie dla e-mail marketingu

Znany z wyjątkowych możliwości e-mail marketingu, CNUD jest najlepszym wyborem dla firm poszukujących solidnego, przyjaznego dla użytkownika systemu do zarządzania subskrybentami, kampaniami i listami e-mailowymi. Dzięki wyjątkowej dostarczalności i wnikliwej analizie, CNUD zapewnia narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym krajobrazie.

Przedstawiamy kreator stron docelowych typu "przeciągnij i upuść

W ekscytującym ruchu, który wyróżnia CNUD, platforma oferuje teraz użytkownikom rewolucyjny kreator stron docelowych typu "przeciągnij i upuść". To potężne narzędzie pozwala marketerom bez wysiłku tworzyć atrakcyjne wizualnie strony docelowe. Dzięki dostępowi do ogromnej biblioteki ponad 500 predefiniowanych bloków treści, możliwości tworzenia idealnej strony docelowej są praktycznie nieograniczone.

Uwolnij kreatywność dzięki łatwej personalizacji

Kreator "przeciągnij i upuść" umożliwia zarówno doświadczonym marketerom, jak i nowicjuszom uwolnienie swojej kreatywności. Nie są wymagane żadne umiejętności kodowania, ponieważ użytkownicy mogą po prostu przeciągać i upuszczać elementy na miejsce, dostosowywać kolory, czcionki i układy oraz obserwować, jak ich wizja ożywa w czasie rzeczywistym.

System Dynamic Variations: Nieskończone możliwości, zero zakłóceń

Zintegrowana funkcja strony docelowej CNUD przenosi personalizację i optymalizację na wyższy poziom dzięki solidnemu systemowi odmian. Marketerzy mogą tworzyć nieograniczoną liczbę wariantów dla pojedynczej strony docelowej, umożliwiając im eksperymentowanie z różnymi projektami, ofertami i wezwaniami do działania.

Prawdziwa moc tego systemu polega na jego zdolności do zachowania wersji na żywo podczas pracy nad nowymi odmianami. Marketerzy mogą dostroić i udoskonalić każdy element bez wpływu na wydajność strony na żywo. Gdy idealna wersja jest gotowa, można ją płynnie opublikować, zapewniając bezbłędne wrażenia użytkownika i optymalne współczynniki konwersji.

Zoptymalizowane pod kątem konwersji i wydajności

CNUD rozumie, że konwersje są siłą napędową każdej kampanii marketingowej. Aby pomóc marketerom w osiąganiu ich celów, Kreator Przeciągnij-i-Upuść i system odmian są dostarczane z analizą w czasie rzeczywistym. To podejście oparte na danych pozwala marketerom zidentyfikować, które warianty działają najlepiej i podejmować decyzje oparte na danych w celu maksymalizacji konwersji.
 

Wnioski

Wraz z wprowadzeniem kreatora stron docelowych typu "przeciągnij i upuść" oraz potężnego systemu odmian, CNUD umacnia swoją pozycję jako samoobsługowy system e-mail marketingu dla firm każdej wielkości. Uwolnij swój potencjał marketingowy, projektuj wspaniałe strony docelowe i zwiększaj konwersje dzięki innowacyjnym funkcjom CNUD.